Posjeta roditeljki učiteljici u Osnovnoj školi “Đulistan” odgojno- obrazovne grupe “Cipelići”

Odgojno- obrazovna grupa “Cipelići” danas je imala priliku da aktivno učestvuje u realizaciji jednog školskog časa u osnovnoj školi “Đulistan”. Amnina mama, prof. razredne nastave, ugostila je “Cipeliće” na čas kako bi predstavila svoje zanimanje. Drugari su imali priliku da aktivnim učešćem razumiju količinu koja odgovara broju četiri. Naizmjenično, učenici i “Cipelići” su se smjenjivali i nadopunjavali jedni drugim postojeća znanja. Na ovaj način su se postojeća znanja o broju četiri usavršila. Također, drugari su pristupili radu u grupama i dekorisanju broja četiri pomoću različitih neoblikovanih materijala.
Manipulisanje različitim materijalima omogućava djeci dodatno usavršavanje fine i grube motorike ruku.
Uspostavljena saradnja, pored predstavljanja zanimanja majke, ima za cilj i poticanje pozitivnih emocija prema školi i dobu koje ih ubrzo očekuje.
Zahvaljujemo se Amninoj mami na saradnji i odličnoj realizaciji časa usmjerenoj razvoju i usavršavanju znanja “Cipelića”.
Slika može predstavljati 6 osoba, dijete i osobe koje uče
Slika može predstavljati 7 osoba, dijete, osobe koje uče, dječja igračka i tekst
Slika može predstavljati 8 osoba i osobe koje uče