Posjeta OŠ “Đulistan” odgojno- obrazovne grupe “Cvjetići”

Odgojno – obrazovna grupa “Cvjetići” se danas upoznala sa zanimanjem učiteljice, osnovnim karakteristikama navedenog zanimanja ali i njenim značajem. Ugostili su nas učenici IV razreda OŠ “Đulistan” sa učiteljicom Almom koja nam je pokazala kako to izgleda realizacija časa jedne učiteljice.
“Cvjetići” su prisustvovali času iz predmeta Muzička kultura i imali su priliku da nauče novu brojalicu pod nazivom “Ako pođeš negdje van”, imali su priliku da sviraju na različitim instrumentima u ritmu brojalice. Osim muzičkog odgoja, poticali smo i razvoj likovnog stvaralaštva. Za kraj aktivnosti počastili smo se slatkim krofnicama.
Zahvaljujemo se učenicima i njihovoj učiteljici Almi na gostoprimstvu i nesebično podjeljenom znanju. ❤️
Slika može predstavljati 10 osoba i osobe koje uče
Slika može predstavljati 5 osoba, dijete, osobe koje uče i dječja igračka