Uspješno realizovan projekat “Tvoje je samo ono što daš” u ramazanskim danima

U toku mubarek mjeseca ramazana Predškolska ustanova “Behar” u saradnji sa roditeljima je realizovala projekat pod nazivom “Tvoje je samo ono sto daš”. Roditelji su zajedno sa svojim mališanima pripremili paketiće koji su donirani u Dječiji dom “Bjelave”, Udruženje “Budi mi drug”, Ilijaš i JU Centar za djecu i odrasle osobe sa posebnim potrebama ZE-DO kantona. Na taj način kod djece i roditelja smo potaknuli razvoj pozitivnih osobina ličnosti, poput: darežljivosti, samilosti i empatije.
Zahvaljujemo se svim roditeljima koji su se odazvali našem projektu i svojim učešćem u istom obogatili realizaciju istog.
Posebno se zahvaljujemo Vijeću roditelja koje je samoinicijativno prikupilo određenu svotu novca koja je donirana Udruženju “Budi mi drug” Ilijaš.
🌷 “Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Boga, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam.” (Kur'an) 🌷
Opis fotografije nije dostupan.
Slika može predstavljati 9 osoba i tekst
Slika može predstavljati 2 osobe, ulica i tekst