Realizovan tematski roditeljski sastanak na temu “S EMOCIJAMA NA TI” u odgojno- obrazovnoj grupi “Cipelići”

Danas je u odgojno- obrazovnoj grupi “Cipelići” realizovan tematski roditeljski sastanak na temu “Sa emocijama na TI”. Roditelje smo potakli da preuzmu ulogu svog djeteta kroz radionicu “Lična iskaznica mog djeteta”. Nakon toga, roditelji su iščitali dječije odgovore na identična pitanja koja se tiču djece i njihove percepcije o samome sebi. Vršili smo upoređivanje dječijih odgovora i roditeljske percepcije djece i njihovih odgovora. Nakon zajedničkih zaključaka izvedenih na osnovu rezultata socio- emocionalne zrelosti djece, zajednički smo zaključili na kojem polju trebamo više poraditi.
Zahvaljujemo se roditeljima na odzivu i saradnji.❤️
Slika može predstavljati 7 osoba, osobe koje uče, dječja igračka i tekst