Održana ogledna aktivnost odgajateljice Meline u odgojno- obrazovnoj grupi “Cipelići”

Dan planete Zemlje je u odgojno- obrazovnoj grupi “Cipelići” obilježen oglednom aktivnošću odgajateljice Meline. “Cipelići” su imali priliku da usvoje osnovna znanja o procesu rasta biljaka, te su usvojena znanja praktično i primijenila samostalnom sadnjom vlastitke biljke. Naučni centar je djeci pružio mogućnost samostalnog istraživanja cvijeća, matematički centar razumijevanje količine koju sadrži broj cvjetova, te dramsko- obiteljski centri su poticali dječiju maštu o nastanku neobičnih cvjetova.
Djeca su obogatila svoj rječnik usvajajući riječi: sjeme, sadnica, korijen, stablo, mikroskop, i sl. 🌏🌍
Zahvaljujemo se odgajateljici Melini na inspirativnoj aktivnosti i interesantnoj realizaciji.
Slika može predstavljati 11 osoba, dijete i osobe koje uče
Slika može predstavljati 3 osobe i osobe koje uče