“Igre nekad i sad” u okviru organizacije tradicionalne manifestacije “Revija kulturno- umjetiničkog stvaralaštva Kantona Sarajevo i Ustanova za specijalni odgoj i obrazovanje”

29.5.2024. godine naš Kampus je bio domaćin tradicionalne manifestacije “Revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva Kantona Sarajevo i Ustanova za specijalni odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo”, pod nazivom “Predškolski dani”, za školsku 2023/2024. god. u organizaciji Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo i JU. “Institut za razvoj preduniverzitetskog obrazovanja Kantona Sarajevo”.
Prvi dan trodnevne manifestacije nosi naziv “Igre nekad i sad” i učesnici su bili djeca u 4., 5. i 6. godini života, mješovite odgojne grupe od 3 godine do polaska u školu.
Pogledajte dio atmosfere!