Izlet odgojno-obrazovnih grupa u 6. godini 🌳

Odgojno-obrazovne grupe u 6. godini protekle sedmice provele su predivan dan na izletu u planinarskom domu Budoželje. Djeca su uživala u svježem zraku, zelenilu i ljepotama prirode, a osmijesi i vesela graja pratili su ih tokom cijelog dana. 🌿☀️

Kroz igru, druženje i zajedničke aktivnosti mališani su razvijali prijateljstvo, timski duh i ljubav prema prirodi. Trčali su, istraživali okolinu, smijali se i stvarali uspomene koje će dugo pamtiti. Posebnu radost donijeli su zajednički trenuci provedeni u igri i razgovoru sa drugarima.

Izlet je protekao u toploj i veseloj atmosferi, ispunjen dječijom srećom, radošću i nezaboravnim trenucima. 💚

Leave a Comment

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Scroll to Top