Početna » 2016 » maj » 16 » Revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva
Revija kulturno-umjetničkog stvaralaštva
Naši mališani, naši predškolci su se u proteklih mjesec dana potrudili da predstave Predškolsku ustanovu "Behar" na najljepši mogući način-igrom, plesom, muzikom, pjesmom, a posebno svojim lijepim ponašanjem u ophođenju sa drugima.

U proteklom periodu bili ste u mogućnosti, dragi naši, da pogledate nastupe Beharaca na Finalnoj reviji kulturno-umjetničkog stavralaštva predskolskih ustanova u Kantonu Sarajevo (05.05.2016.) i na Reviji kulturno-umjetničkog stvaralaštva predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u organizaciji općine Ilijaš (09.05.2016.).

Plesni performans "Gimnastika" izmamio je osmijeh i divljenje na licima svih prisutnih na obje revije, jer je ljupkost, gracioznost i ležernost naših Beharaca osvajala.

Uz jedno veliko hvala djeci, roditeljima, a posebno odgajateljicama koje su se potrudile da naš Behar procvjeta najljepšim beharom ovoga proljeća, što drugo reći nego: "BRAVO! BRAVO! BRAVO BEHARCI!"

Kategorija: DRUŽENJA | Pregledi: 238 | Dodao: pubehar2268 | Ocijena: 0.0/0