Dom » 2017 » april » 28

Naše drage odgajateljice i mi, mali Beharci, danas smo se podsjetili na koje načine sve možemo da sačuvamo našu planetu. Samo jednu planetu imamo i čuvati je moramo!

Kategorija: IZ VRTIĆA | Pregleda: 78 | Napisao: pubehar2268 | Datum: 28.04.2017 | Komentari (0)

U prepunoj sali Međunarodnog centra za djecu i omladinu Novo Sarajevo održana je 22. Revija kulturno - umjetničkog stvaralaštva na kojoj su učestvovala djeca predškolskih ustanova u Kantonu Sarajevo. Organizator revije je Prosvjetno - pedagoški zavod Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo u saradnji s predškolskim i ustanovama za specijalni odgoj i obrazovanje. Naši Beharci su se predstavili svojom plesnom koreografijom "Kiki Klaun". Hrabro i neustrašivo, kako samo Beharci znaju!

... Pročitaj više

Kategorija: POSJETE | Pregleda: 120 | Napisao: pubehar2268 | Datum: 28.04.2017 | Komentari (0)