Dom » 2016 » decembar » 01

Zbog isteka mandata dosadašnjih članova Školskog i Upravnog odbora, a na osnovu Zakona o srednjem obrazovanju ("Službene novine Kantona Sarajevo", broj: 23/10), Zakona o osnovnom odgoju i obrazovanju ("Službene novine Kantona Sarajevo", broj: 10/04, 21/06, 26/08 i 31/11), Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ("Službene novine Kantona Sarajevo", broj: 26/08),Pravilnika o izboru, imenovanju i načinu rada školskih i nadzornih odbora srednjih škola Kantona Sarajevo ("Službene novine Kantona Sarajevo", broj: 6/11), Pravilnika o izboru, imenovanju i načinu rada školskih i nadzornih odbora osnovnih škola Kantona Sarajevo ("Službene novine Kantona Sarajevo", broj: 24/12), Pravilnika o izboru i imenovanju upravnih i nadzornih odbora predškolskih ustanova Kantona Sarajevo ("Službene novine Kantona Sarajevo", broj: 3/11), Osnivač "Perzijsko-bosanskog koledža sa internatom", Osnovne škole "Đulistan" i Predškolske ustanove "Behar", raspisuje:

J A V N I   O G L A S

za izbor i imenovanje Predsjednika i članova Školskog odbora  "Perzijsko-bosanskog koledža sa internatom", Osnovne škole "Đulistan" i Predškolske ustanove "Behar"

U Ško ... Pročitaj više

Kategorija: IZ VRTIĆA | Pregleda: 214 | Napisao: pubehar2268 | Datum: 01.12.2016 | Komentari (0)